Højdevej 9 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Viby J - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Viby J. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Viby J er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Højdevej 9 og fritidshuset i Haveforening af 1934. Villaen på Højdevej 9 er en rummelig bolig på 130 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser og ligger på en grund på 849 kvadratmeter.

Villaen har en udbudspris på 5.748.000 DKK, men den månedlige ejerudgift er ikke specificeret. Denne ejendom er ideel for dem, der ønsker et større hjem med et potentiale for havearbejde eller udendørs aktiviteter.

Fritidshuset i Haveforening af 1934 er et mindre og mere økonomisk valg med sine 48 kvadratmeter fordelt på 2 værelser. Boligen er angivet til en pris på 1.300.000 DKK. Grundarealet er ikke oplyst, og den månedlige ejerudgift er heller ikke specificeret.

Dette fritidshus vil appellere til dem, som søger noget mindre og hyggeligt, for eksempel som et sommerhus i en charmerende haveforening.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga